JUDr. Věra Škvorová, Ph.D.


Novinky

Evropská komise navrhuje nová pravidla pro zvýšení ochrany dětí v přesharničních sporech

Evropská komise aktuálně navrhuje změny v evropské úpravě rodinných sporů - přeshraniční únosy dětí, rozvod, péče o děti. Podrobnosti na tomto odkazu. JUDr. Škvorová poskytla na dané téma vyjádření Lidovým novinám na tomto odkazu.      

změna jména advokáta

Advokátní kancelář upozorňuje, že JUDr. Věra Škvorová, Ph.D., užívala do června 2014 jméno JUDr. Věra Neradová, Ph.D.

JUDr. Neradová o mezinárodních únosech dětí v článku serveru Šance dětem.

Celý článek si můžete přečíst na tomto odkazu.

JUDr. Neradová hostem pořadu České televize Sama doma na téma mezinárodních rozvodů a alimentů

Záznam rozhovoru můžete shlédnout online na tomto odkazu.

JUDr. Neradová o vypořádání společného jmění v článku časopisu Marianne, vydání 25.4.2013.

Celý článek si můžete přečíst na tomto odkazu.

Úvodní informace advokátní kanceláře JUDr. Věry Škvorové, Ph.D.

Advokátní kancelář Praha
 

Na našem webu naleznete

Na těchto webových stránkách naleznete bližší informace o našich advokátech a advokátních koncipientech, o cenách za právní služby, adresu a kontaktní informace naší advokátní kanceláře, články na aktuální právní témata námi sepsané, detailní informace o právních službách, jež poskytujeme, a odkazy na významné instituce, jež by mohli naši klienti vyhledávat.

Nabídka právních služeb

Nabízíme Vám právní zastoupení, právní poradenství (konzultace) i dlouhodobou spolupráci. Ať již hledáte rozvodového právníka, či právníka firemního, potřebujete zkontrolovat či sepsat smlouvu, založit či změnit společnost, či pomoci vyřešit právní spor, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Hledáte-li právníka v Praze, domluvte si schůzku v naší advokátní kanceláři na Praze 2. Hovoříme česky a  anglicky.

Naše advokátní kancelář

Advokátní kancelář JUDr. Věry Škvorové, Ph.D. byla založena v roce 2009. Od druhé poloviny roku 2011 je sídlo advokátní kanceláře na stávající adrese v Praze 2, která je klientům dobře dostupná osobními i hromadnými dopravními prostředky. Do června 2014 bylo označení advokátní kanceláře JUDr. Věra Neradová, Ph.D.

Právníci pro Vás

Advokátní kancelář JUDr. Věry Škvorové, Ph.D. poskytuje právní služby fyzickým a právnickým osobám v širokém spektru platného práva soukromého i práva veřejného. Pro zajištění komplexních právních služeb kancelář  nabízí vyhledání odborníků z jiných oborů, jako jsou soudní znalci, notář a exekutor. Samozřejmostí je zajištění servisu v podobě ověřování podpisů a úschov peněžních prostředků. Součástí kanceláře je rovněž možnost zajištění překladatelského servisu v jazyce anglickém.

Poskytované právní služby

Advokátní kancelář JUDr. Věry Škvorové, Ph.D. se zaměřuje obzvláště na následující obory práva: občanské právo, rodinné právo, trestní právo, pracovní právo a správní právo. Naší úzkou specializací jsou případy s mezinárodním prvkem (rozvody, péče o nezletilé, výživné, tzv. mezinárodní únosy dětí), náhrada škody na zdraví a ochrana osobnosti.